״מפתחת להצלחה״ מאת: מנשה בטיטו

הספר להצלחה בחיים

תומך נוסף בקריאה הוא ד"ר אלן צימרמן, שכתב מספר ספרים על הצלחה עסקית ואחד על חייו הפרטיים של דובר מצליח. הוא אומר שקריאה יכולה לפתוח אותך להצלחה מקצועית, שגשוג והזדמנויות שיכולות להוביל אותך לנתיבים חדשים ומרגשים.

הקוראים אומרים שקריאת הספר ומעקב אחר עקרונות ההצלחה סייעו לאנשים מכל תחומי החיים להשיג את מטרותיהם

ספר זה נכתב על ידי אחד המומחים הפופולריים ביותר בעולם להצלחה והישגים אישיים, ומספק לקוראים מערכת עוצמתית ומוכחת שכל אחד יכול להשתמש בה כדי לשפר את חייהם. הספר נוקט בגישה שלמה להצלחה המקדמת צמיחה ובגרות, החל מהעצמי, מעצים מערכות יחסים חזקות יותר והצלחה גדולה יותר בבית ובעבודה.

 

הרעיונות הגדולים בספר זה חזקים מספיק כדי להשיג הצלחה יוצאת דופן בעזרת מאמצים קטנים ועקביים. קרא את הספר הזה אם אתה רציני בהשגת הצלחה גדולה בחייך. ספר זה יראה לך כיצד לנצח בחיים, גם אם יש לך רק צב אחד.

 

ספר זה

הוא ספר מדהים לכל מי שרוצה להפסיק להיות קורבן של נורמות חברתיות והאופן שבו העולם מסתכל על המצליחים, או על כל מי שמחפש משהו מוצלח שמרחיק אותם מחייהם, מונע מהם את הדרך של חיים מוצלחים. ספר ההצלחה הוא הספר המתאים לך אם אתה רציני לגבי חיים טובים ומוכן לבצע שינויים קטנים.

 

ספר זה קל לקריאה, מבדר ומשנה חיים בו זמנית. הספר להצלחה בחיים הוא חובה לכל מי שרוצה להפסיק להיות קורבן ולעשות משהו בנידון.

קריאת ספרים היא דרך מצוינת לעזור לך להצליח בחיים. רבי מכר יכולים לשנות את חייך ולעזור לך לפתח הרגלים טובים יותר, לשפר את מערכות היחסים שלך וללמוד כיצד להוביל ביעילות רבה יותר.

הספרים הטובים ביותר הם אינפורמטיביים, משעשעים, מעוררי השראה ובמקרים מסוימים משנים את החיים. עורכי ההצלחה בחרו בספר זה לנקוט בגישה מקיפה לכסף, לחיים ולפיתוח אישי, כי כולנו יודעים שהצלחה חד ממדית אינה הצלחה.

לאחר מאות, עורכי ההצלחה צמצמו את רשימתם ל -25 קריאות חובה עבור הישגים גבוהים. אלה הספרים שכולנו צריכים לקרוא ולרצות לעשות שינוי בחיינו. אז הנה רשימת עשרת הספרים המצליחים ביותר ששינו את חיי.

 

אם אתה בחור מוכוון לפרטים

תאהב את ג'ק קנפילד, המתאר 67 אסטרטגיות של אנשים מצליחים שתוכל להתאים לחיים שלך, לא משנה מה המטרות שלך. הקוראים ימצאו ספרי הצלחה מעשיים המכילים מידע רלוונטי שיסייע לאנשים לשנות את תהליך החשיבה שלהם.

 

אמזון ספר זה מומלץ לכל מי שרוצה להצליח לקרוא. כל עמוד של הספר מלמד אותך כיצד לשבח הצלחה, כיצד היא פועלת ואת אבני הבניין כדי לגרום לך להרגיש שאתה מקבל את אותו שבח על כל הישג ונסיגה.

זהו ספר נהדר שיעזור לך להבין כסף, כספים, עבודה וחיים. ספר זה נכתב על ידי אחד היזמים המצליחים במדינה, ונהדר לקרוא לאנשים בכל רמות העסקים. הוא חובה לקרוא לכל מי שקיבל אי פעם מידע משנה חיים מספר.

הוא רוצה שתקח מתוך הספר הזה תחושה של הוויה חדשה, תחושה שתוכל להשתלט על העולם אם יש לך ראש פתוח ותלך בדרך חדשה של הצלחה.

 

ספר ההצלחה מכיל דוגמאות מהחיים האמיתיים של אנשים כמו מוחמד עלי שהצליחו להתגבר על מצוקות

להשיג את מטרותיהם ולממש את מלוא הפוטנציאל שלהם עם עקרונות הספר הזה. העיקרון החשוב ביותר שהספר הזה מלמד הוא שכדי להצליח, עליך להבין מה אתה אוהב ומה אתה אוהב, לא מה שאתה חושב שאתה אוהב. אני אוהב את הדרך שבה ג'יימס מבהיר את מבנה הספר באופן שיעזור לך לבנות את הרגלי ההצלחה שלך.

 

הוא ייחס לאנשים רבים השראה לרעיונותיו, ורעיונותיו מהווים בסיס להרבה ספרים של ימינו בנושא התפתחות אישית וממשל תאגידי. כיום ספר זה נחשב לאחד הספרים הטובים ביותר בכל הזמנים בנושא שיעורים בהתמודדות עם אנשים.

 

בשנת 1937 פרסם נפוליאון היל ספר נוסף

Thinking and Growing Rich, המבוסס על אותה פילוסופיה של הצלחה. ספר זה ריכז את עושר הידע שצבר ל -13 עקרונות חיים מוצלחים. בספר זה הוא מציג תהליך בן חמישה שלבים שיעזור לך להשיג הצלחה ביתר קלות ממה שאתה חושב שאפשר.

 

כתבתי את הספר הזה כדי לסייע לאנשים להעיר את דרכי החשיבה שלהם ולאפשר להם להשיג הצלחה גדולה יותר בחייהם, בעבודתם ובהנהגה על ידי ניצול כוח החשיבה שלהם.

בספר זה, Duckworth מדריך אותך במחקר שלו כדי למצוא את המפתח להצלחה. כשאני קורא ספרים על כלכלה, יש הרבה שמגלים מה באמת קורה.

מפת התשוקה

היא חלק מהספר וחלק מחוברת העבודה שמטרתה לגרום לך להבין איך אתה רוצה להרגיש בחיים וכיצד זה משפיע על המטרות שלך. למידע שרוברט קיוסאקי משתף ב- Rich Dad Poor Dad Earth יש כל כך הרבה אנשים שמקשרים אותו עם הספר וחייהם שלהם. חברת מייסדת אבן הפינה אריקה פלורנטין השיקה תוכנית מקוונת שתסייע לאנשים לחיות את חייהם הטובים ביותר.