היידה מנשה בטיטו היידה

הספר של מנשה בטיטו

כתבתי ספר

על מה אני אחפור היום?

יש חלק במוחי, החלק שכל הזמן אומר לי שהפרויקט הגדול ביותר הוא לכתוב ספר ולקבל שהוא ספר. אני כותב ספר אלקטרוני בהוצאה עצמית (תלוי את מי אתה שואל) שאינו ספר אמיתי.

כמה מארבעת הפרקים הראשונים

רעיונות שונים, סדרת סיפורים קצרים וטיוטה חמישית של ספר שאני אפילו לא יודע שאני עובד עליו בשלב זה. אני משקיע הרבה ביומי בעריכת מחברים פרילנסרים וסקירת ספרים עבור NPR.org, כך שאני תמיד עובד על משהו חדש וזה אחד הדברים שאומרים לי שאני חדש. אתה יודע, כשהתפטרתי מבירורים ופרסומים, כנראה שהפסקת לקרוא כי רציתי לכתוב קטע על איך אנשים כותבים ספרים באופן חוקי, אבל לא ידעתי מה להמציא.

פוסט זה מלמד אותך את השלבים הבסיסיים שאתה צריך בכתיבת ספר. הדבר הטוב ביותר בספר זה הוא שילוב של טיפשות מוחלטת ומידע טוב על השלבים לכתיבת ספרים. עד כמה שזה טיפשי ורציני, זהו גם ספר כתיבה שגורם לך לצחקק לאורך כל הדרך.

הדרך הטובה ביותר לכתוב את הספר הראשון שלך

היא לכתוב ספר-ובזה אני מתכוון לספר על ספר ומה הופך אותו לספר. אינך צריך לסיים את כתיבת הספר שלך, רק ספר ששווה למכור אותו. אם אתה מסמר אותו, אתה יכול לומר שקשה יותר להוציא ספר מאשר לכתוב אותו.

למחברים חדשים בהוצאה עצמית

השלב הבא יכול להיות מרתיע: לנסות למשוך קוראים שמוכנים לשלם כסף טוב כדי לקנות ולקרוא את ספריהם. זה יכול לקחת הרבה זמן לבנות מוניטין של מחבר ולכתוב מספיק ספרים שישימו לב אליהם. זה נשמע כאילו הוצאת ספר קשה כמו כתיבתו.

העובדה

היא שזה הופך להיות יותר ויותר קשה למכור ספרים להוצאות מסורתיות. שמעתי שכולם רוצים לעשות עסקת ספרים, אך סופרים חדשים לרוב אינם יודעים כיצד פועלת תעשיית ההוצאה לאור המסורתית. קשה למכור ספר להוצאה לאור מסחרית כיוון שהם לוקחים את מה שהם חושבים שטוב ועושים כמיטב יכולתם כדי להרוויח לעצמם.

כתיבת ספר הניתן להוצאה לאור אינה מתרחשת תוך חודש או אחר הצהריים

אתה צריך תאריך יעד יומי לעבודה שלך כדי שתוכל לסיים לכתוב ספר. חופשה עשויה להיות קשה, אך עליך לזכור כי העבודה על הספרים שלך לא אומרת שעליך להפסיק לכתוב ספרים או לצמוח כסופר.

שם הספר שלך יהיה הדבר הראשון שתמשוך את תשומת ליבו של הקורא ותופס את זמנך. כתוב את הטיעון לספר שלך למשפט, מותח אותו לפסקה או אפילו מתאר של עמוד אחד.

לפני שתתחיל לכתוב, עליך לקבל ספירת מילים כוללת עבור הספר שלך. פרסמו כותרת אחת או שתיים בשנה הראשונה שלכם, אך אל תצפו למכור הרבה יותר ממאתיים עד מאתיים עותקים של הספר.

שוק הסופרים

הוא מדריך שנתי של ספרים שפורסמו מ- Writers Digest המפרט פרסומים, מו"לים ואפשרויות כתיבה אחרות. אנו עורכים כמה אירועים מדי שנה עבור כותבים בהוצאה עצמית מקומית אם אתה מוציא ספר בהוצאה עצמית. סקר גילדת הסופרים לשנת 2017 (46% פורסם, 27% בהוצאה עצמית, 26%) מצא את ההכנסה השנתית של המחבר השנתי לספר לסופרים במשרה מלאה, למעט הכנסת סופרים אחרים 12,400 דולר.

קוראי בטא הם אלה שקוראים ונותנים משוב על הספר שלך לפני שהוא יוצא לאור, מה שעוזר להפוך את כתב היד שלך מבינוני למצוין.

כסופר רב המכר של חמישה ספרים

אני יכול לומר ללא היסוס שהחלק הקשה ביותר בעבודתו של סופר הוא לצאת לעבודה. זה יכול להיות קשה לומר מתי הספר שלך יהיה מוכן, לכן חשוב שתמצא קהילת כותבים או קבוצת מבקרים שתדחוף אותך לא רק לאחד, לא לשניים, אלא לשלוש, אם לא יותר, טיוטות מתוקנות. העריכה היא החלק המרגש ביותר בתהליך הכתיבה והאחרון שבו אתה יכול לצפות במה שיצרת הופך לספר.

כדי לשרוד, הייתי צריך להבין את זה בעצמי על ידי יצירת מסגרת ברורה לכתיבת ספרים שעבדו בשבילי. יש שיטה כביכול "איך לכתוב רב מכר", שעוזרת לי לכתוב ספר ולהכין אותו להשקת שוק. מה שאני מציע הוא שהמחברים יגלו את מטרתם וקהלם לספרם לפני שהם כותבים אותו.

לאף אחד לא אכפת כשרבים מאיתנו אומרים שמעולם לא כתבנו ספר שלם

נכון שהוצאה לאור של ספר היא בעלת ערך רב יותר מקריאתו בצרור מילים. אני אומר מילות ספר כי זה הסופר הסרבן שהפחד וחוסר הביטחון שלו גוזלים את עולם עבודתה שצריך לשמוע אותה.

ישנן אלף סיבות מדוע ספרים אינם נמכרים, אך עובדה אחת שרבים מהמחברים בהוצאה עצמית אינם מבינים היא זו. סופרים מתמודדים עם מכשולים אחרים בדרך לא לכתוב ספרים גדולים.

אהבתם? שתפו!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on tumblr
Tumblr
Share on telegram
Telegram
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

מאמרים דומים:

משלוח מתנות מהיום להיום

לישראל יש היסטוריה ארוכה של משלוח מתנות לילדים ביום הולדתם ובזמן חג המולד. אבל המסורת אינה מוגבלת לישראל בלבד. בכל רחבי העולם, אנשים שולחים מתנות

כיצד לבחור טכנאי סלולר מקצועי?

שוק הסלולר הישראלי צומח בצורה אקספוננציאלית ונדרשות טכנולוגיות חדשות כדי לענות על צורכי האוכלוסייה המתרחבת. על מנת לענות על הצרכים של שוק צומח זה, ישראל

תליית טלויזיה מהתקרה

אם אתם מחפשים לתלות טלוויזיה, מומלץ לשקול לתלות אותה מהתקרה במקום זאת. אם אתם תוהים איך לתלות טלוויזיה מהתקרה, הנה מדריך איך לעשות זאת. זהו

מנשה בטיטו

מי הוא מנשה בטיטו

מנשה בטיטו (נולד ב -1946) היה מפקד חיל הטנקים הישראלי שקיבל את עיטור הגבורה על מאבקו במלחמות סיני ויום כיפור. כסמל, הוא היה סמל מחלקה

מנשה בטיטו

איי איי מנשה מנשה מנשה בטיטו

רוברט סיגל של רשת NBC מדבר עם הבמאי ג'ושוע ויינשטיין על סרטו מנשה. הסרט מספר את סיפורו של אלמן צעיר המנסה להתמצא בכללי החיים החסידיים.

מנשה בטיטו

מנשה בטיטו

שני מאבטחים אלי וסרמן, בן 51, ואלפי מנשה נהרגו בפיגוע ירי בפארק התעשייה ניצני שלום במרכז ישראל. בפיגוע נהרגו גם סולומון גבריה, בן 20, יוסף