היידה מנשה בטיטו היידה

מנשה בטיטו

מנשה בטיטו

על מה אני אחפור היום?

שני מאבטחים אלי וסרמן, בן 51, ואלפי מנשה נהרגו בפיגוע ירי בפארק התעשייה ניצני שלום במרכז ישראל. בפיגוע נהרגו גם סולומון גבריה, בן 20, יוסף אוטמן-אריש, בן 25, קצין גבול ישראלי ושני כוחות ביטחון ישראליים. מחבלים הרגו את הרב מארק, שהסתתר וביצע פיגוע ב -26 ביולי 2016, ונהרג על ידי כוחות הביטחון הישראליים.

אחד הפצועים בפיגוע

ריצ'רד לאקין בן ה -76, מת שבועיים לאחר הפיגוע מפצעיו. יבגני ריידר, בן 28 מחרמש, נהרג בפיגוע בכפר באקה שרקיה שבצפון הגדה המערבית ופצע נער בן 16. גלילה אדה, תושבת עמנואל בת 60 ברובע טול כרם, נהרגה בפיצוץ ליד ביתו באותו מחוז ב -16 ביולי 2002.

אשתו, בנו והוריו תרמו ספרי תורה בית הכנסת בני עקיבא והסניף בבית שאן ובגיל שלושים ואחת פתח את גימנסיה דרך דרך ציון עם ציוד שאול כמו כסאות, שולחנות וכלי אוכל.

אם אין מקום לפעילות וציון אינו מרשים אותם, יש לקבל החלטה הגיונית בעניין זה. אם מישהו מביע את דעתו ללא הודעה מוקדמת, עליו להסכים לכך.

ציון תיאר את עצמו כמפקד, קצין צנוע בעל מקצועיות גבוהה, נעים ותמיד מוכן לעזור לחבריו. בענף הבנייה היו מספר עיסוקים.

אהבתם? שתפו!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on tumblr
Tumblr
Share on telegram
Telegram
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מאמרים דומים:

הספר של מנשה בטיטו

כתבתי ספר

יש חלק במוחי, החלק שכל הזמן אומר לי שהפרויקט הגדול ביותר הוא לכתוב ספר ולקבל שהוא ספר. אני כותב ספר אלקטרוני בהוצאה עצמית (תלוי את

מנשה בטיטו

מי הוא מנשה בטיטו

מנשה בטיטו (נולד ב -1946) היה מפקד חיל הטנקים הישראלי שקיבל את עיטור הגבורה על מאבקו במלחמות סיני ויום כיפור. כסמל, הוא היה סמל מחלקה

מנשה בטיטו

איי איי מנשה מנשה מנשה בטיטו

רוברט סיגל של רשת NBC מדבר עם הבמאי ג'ושוע ויינשטיין על סרטו מנשה. הסרט מספר את סיפורו של אלמן צעיר המנסה להתמצא בכללי החיים החסידיים.